Sloga, sinusitas
Nudegimai
Sąnarių ligos
Epilepsija
Autizmas
Autoimuninės ligos
Cukrinis diabetas
Gripas
Anemija
Vaikų ligos
Alzheimerio liga
Plaukų slinkimas
Spuogai
Nutukimas
Rūkymas
Depresija
Alergija
Nugaros skausmas
Nevaisingumas
Nusilpęs imunitetas
Kosulys, bronchinė astma
Gerklės skausmas
PMS, Menopauzė
Virškinimo problemos
Akių negalavimai
Prostatos ligos
Klausos problemos
Hemorojus
Nerimas, nervinė įtampa
Nemiga
Dantų skausmas
Ligų diagnostika
Įdomūs straipsniai
Strategija, kovojant su nerimu menopauzės metu
Nerimas yra natūrali gyvenimo dalis, tačiau, jei jūs negalite matyti savo nerimo ir tai trukdo jūsų dienai arba jo per daug, tada reikia spręsti, kokių veiksmų galite imtis.
Įprasti simptomai gali būti neramumas, įtampa, karštis, dirglumas, nekantrumas ar prasta koncentracija. Tai yra bendri simptomai, tačiau taip pat galite turėti fizinių simptomų, tokių kaip galvos skausmas, žandikaulio skausmas, raumenų įtampa, nemiga, burnos džiuvimas, nuovargis, krūtinės spaudimas, nevirškinimas, pilvo pūtimas, padidėjęs prakaitavimas ir galvos skausmas.
Visada stebėkite savo sveikatą, neignoruokite simptomų -jie nepraeina ir išlieka. Pasitarkite su gydytoju, jei Jums pasireiškė bet kuris jūsų krūtinės veržimas ar dusulys, tačiau yra natūralių sprendimų.
Gamtos Pagalba:
1. Žolės yra dažnai skiriamos nerimo ir panikos priepuoliams nuraminti. Kryžiažiedė (Passiflora incarnata) padeda kovoti su nerimu, bet neturi būti naudojamas kartu su raminamaisiais vaistais, nebent prižiūrint medikams. Valerijonas yra populiarus natūralus vaistas nuo nemigos, bet, jei jau vartojate narkotinius vaistus, slopinančius centrinę nervų sistemą, pavyzdžiui, raminamieji ir antihistamininiai vaistai, tada jums rekomenduojama pasitarti su gydytoju. Negalima maišyti su alkoholiu, taip pat prieš arba po operacijos arba jei sergate kepenų liga. Žolelių pagalba yra tradicinė ir dažniausiai vartojama: levandų, avižų, ramunėlių, apynių, agurklė.
2. Paprasta mitybos priemonė sumažina nerimo lygį - kavos ir kofeino gėrimų atsisakymas. Pradėkite dieną su daugiau baltymų pusryčiams ir palaikykite reikiamą angliavandenių kiekį, pavyzdžiui, bulvės, makaronai, sausainiai ir pyragaičiai, jei norite išlaikyti jūsų energijos lygį sveiką ir jį kontroliuoti. Įsitikinkite, kad organizmas gauna pakankamą kiekį žuvies ir gerkite daug vandens.
3. Papildai taip pat naudingi. Vitaminų C ir B kompleksas, kaip tai yra visuotinai žinomas kaip streso vitaminas. Idealiu atveju tai turėtų būti kartu su žuvų taukų papildais bei mineralų papildais.
4. Visos pagalbos išorei, kūnui padės sumažinti nerimą: pasilepinkite masažu, refleksologijos praktika. Pavyzdžiui, joga, Tai Chi ir Chi Gong yra plačiai naudojamas sumažinti raumenų įtampą.
5. Proto, kūno kvėpavimo pratimai, tokie kaip meditacija.
7 Aromaterapija naudojant organinių eterinius aliejus, taip pat vonios, masažo aliejus. Geriausi: bergamotės, kiparisų, pelargonija, jazminų, levandos, melisos, rožės, sandalmedžio.
Ekologiškos žolės menopauzei gydyti
Geriausias ir saugiausias menopauzės gydymas
Menopauzė yra natūralus ir normalus kūno procesas moteriai, kuris gali sukelti menstruacinio ciklo pasikeitimus arba iš viso jį nutraukti. ... |
|
Kaip atkurti pasitikėjimą menopauzės metu
Kenčiantiems nuo valandinio karšto mirksnių, svorio didėjimo, senstančios odos, mažėjančio lytinio potraukio ir nenuspėjamo dirglumo gali padidėti nepasitikėjimas savimi. ... |
|
Knygų skaitymas apie menopauzę gali palengvinti kaitą
Kiekviena moteris patiria pasikeitimus savo kūną per įvairius gyvenimo etapus. ... |
|
Menopauzė ir jos atsiradimo priežastys
Paprastai atsiranda pradžioje 50-aisiais moters gyvenimo metais, mėnesinių ciklų pabaigoje. ... |
|
Tarpusavio santykiai menopauzės metu
Jei norite, kad menopauzė nesugadintų jūsų santykių, turėtumėte apie tai kalbėti iki tol, kol tai atsitinka. ... |
|
Menopauzė ir santykiai
Dauguma moterų a menopauzę išgyvena tarp 45 ir 55 metų amžiaus. ... |
|
Ankstyvi menopauzės ženklai
Ankstyvi menopauzės požymiai gali būti: |
|
Skirtingų tipų menopauzės gydymas.
Daugelis moterų jaučiasi labai blogai, kai išgyvena menopauzę. ... |
|