Epilepsija

Autizmas

Autoimuninės ligos

Alzheimerio liga

Plaukų slinkimas

Kosulys, bronchinė astma

Gerklės skausmas

Klausos problemos

Hemorojus

Nemiga

Ligų diagnostika

Įdomūs straipsniai

Menopauzė ir jos atsiradimo priežastys

 

Menopauzė ir jos atsiradimo priežastys Paprastai atsiranda pradžioje 50-aisiais moters gyvenimo metais, mėnesinių ciklų pabaigoje. Pasibaigus šiam laikotarpiui, moteris nebegalės gimdyti vaikų, todėl mes galime apibrėžti kaip pereinamojo laikotarpio nuo reprodukcinio gyvenimo prie reprodukcinės menopauzės. Ji atsiranda dėl hormoninių pokyčių, vykstančių organizme, kuriame kiaušidžių kiaušinių skaičius mažėja labai smarkiai. Menstruacijų ciklo pradžioje, mergina paprastai turi apie 4 milijonus kiaušinių, kurie sumažėja iki 10.000 menopauzės metu. Dauguma šių kiaušinių miršta per procesą, vadinamą atrezija, o keletas iš jų yra prarandami normalių mėnesinių ciklų metu.

Menopauzė yra skirstomi į 2 etapus-prieš ir po. Prieš stadija paprastai skirta hormonų pusiausvyros mechanizmui Jūsų organizme ir gali trukti keletą metų. Tai menopauzės etapas, kurio metu mėnesinių ciklas sustoja ir moteris nebegali pastoti. Per šį laikotarpį kiaušidės nustoja gaminti kiaušinėlius. Po šio etapo, ateina po menopauzės stadija. Gydytojai mano, kad kiaušinius atmušamas į FSH (folikulus stimuliuojančio hormono), kuris yra atsakingas už estrogenų gamybą. Tai, sumažėjus kiaušinių ir estrogenų lygiui, kad kūno netenka gimdymo. Menopauzė taip pat gali būti sukeltas dėl chemoterapijos (vėžio gydymo) šalutinio poveikio. Nors atliekama chemoterapija, moters makštis gali būti sugadinta.

Menopauzė taip pat pastebima po atliekamos histerektomijos, kai moters gimda pašalinta per operaciją, kas sukelia estrogenų gamybos pokyčius. Tokie drastiški pasikeitimai gali sukelti kai skauda kūną. Be to, progesterono gamyba organizme tampa beveik nuliui, kai moters amžius artėja prie 40. Progesteronas taip pat yra visiškai atsakingas už kiaušinių gamyba moters organizme kiaušidėse. Be to, tai gali sukelti širdies sutrikimus, kurie gali būti labai žalingi sveikatai. Plaukų slinkimas ir plaukų storio pokyčiai paprastai pasireiškia po menopauzės.

Jei manote, kad atsirado diskomfortas, tai visada geriau pasikonsultuoti su gydytoju, nes jis / ji padės jums išspręsti šią problemą. Gydytojas patars jums dėl tam tikrų natūralių pokyčių, pavyzdžiui, mažinti cholesterolio kiekį maisto produktuose, keisti savo gyvenimo būdą, kuris padės jums kontroliuoti menopauzės simptomus.
 
 


Tarpusavio santykiai menopauzės metu

 

Jei norite, kad menopauzė nesugadintų jūsų santykių, turėtumėte apie tai kalbėti iki tol, kol tai atsitinka. Jūs taip pat turite turėti planą, kaip atlikti kai kuriuos savo gyvenimo būdo ir mitybos pokyčius, siekiant išlaikyti simptomus iki minimumo. Yra puikių vaistažolių, kurios gali padėti daugelį simptomų sumažinti, taip pat dietos ir mankštos. Tai sumažins depresiją, karščio bangas iki minimumo.

Pratimai yra tikriausiai svarbiausias dalykas, kai išgyvenama menopauzė, nes taip sumažinsit stresą, tai padės jums išvengti svorio padidėjimo, padės jums jaustis geriau ir jūs būsite aktyvi. ...

Tarpusavio santykiai menopauzės metu

Menopauzė ir santykiai

 

Dauguma moterų a menopauzę išgyvena tarp 45 ir 55 metų amžiaus. ...

Menopauzė ir santykiai

Ankstyvi menopauzės ženklai

 

Ankstyvi menopauzės požymiai gali būti:

Nereguliarus mėnesinių ciklas
Dažnas karštis, naktinis prakaitavimas ir osteoporozės požymiai. ...

Ankstyvi menopauzės ženklai

Skirtingų tipų menopauzės gydymas.

 

Daugelis moterų jaučiasi labai blogai, kai išgyvena menopauzę. ...

Skirtingų tipų menopauzės gydymas.

Strategija, kovojant su nerimu menopauzės metu

 

Nerimas gali atsirasti nelauktai ir sugadinti net laimingiausius momentus. ...

Strategija, kovojant su nerimu menopauzės metu

Ekologiškos žolės menopauzei gydyti

 

Manoma, kad žolės - radikali priemonė gydyti menopauzės simptomus. ...

Ekologiškos žolės  menopauzei gydyti

Geriausias ir saugiausias menopauzės gydymas

 

Menopauzė yra natūralus ir normalus kūno procesas moteriai, kuris gali sukelti menstruacinio ciklo pasikeitimus arba iš viso jį nutraukti. ...

Geriausias ir saugiausias menopauzės gydymas

Kaip atkurti pasitikėjimą menopauzės metu

 

Kenčiantiems nuo valandinio karšto mirksnių, svorio didėjimo, senstančios odos, mažėjančio lytinio potraukio ir nenuspėjamo dirglumo gali padidėti nepasitikėjimas savimi. ...

Kaip atkurti pasitikėjimą menopauzės metu

Knygų skaitymas apie menopauzę gali palengvinti kaitą

 

Kiekviena moteris patiria pasikeitimus savo kūną per įvairius gyvenimo etapus. ...

Knygų skaitymas apie menopauzę gali palengvinti kaitą
Submit your website
Gain SEO freedirecto
rysubmit.com
how to make money
online
trading
binary options
binary options
trading

online
check make money
using your home
computer
click geld im
internet
verdienen
tin tuc - chuyen la
the gioi, anh nghe
thuat, anh dep
how to make money
from internet
fast
and cool.
earn money online
how to
make money
top seriös im
internet geld
verdienen
ways make money fast
online.
Right now.
Antspaudai