Epilepsija

Autizmas

Autoimuninės ligos

Alzheimerio liga

Plaukų slinkimas

Kosulys, bronchinė astma

Gerklės skausmas

Klausos problemos

Hemorojus

Nemiga

Ligų diagnostika

Įdomūs straipsniai

Esu sportininkė su diabetu

 

Esu sportininkė su diabetu Aš esu ištvermės sportininkė. Aš gyvenu su 1 tipo cukriniu diabetu 30 metų. Aš išgyvenau du krūties vėžius. Aš įkūriau „Raudonąją Rider“ pripažinimo programą, kuri skirta dviratininkams, sergantiems cukriniu diabetu, kurie važiuoja į Amerikos diabeto asociacijos rengiamus važiavimus "Tour de Cure“. Aš esu įkūrėja ir prezidentė Laukinės Komandos: Moteris įkvepiu Gyvenimui su Diabetu. Tai organizacija ir pakviesti treneriai moko moteris, sergančias diabetu, fitneso ir ištvermės sporto šakų. Todėl aš nuolat gaunu klausimų:

"Ką turėčiau valgyti, taip gyvendama?

Paprastai asmuo, prašantis man šį klausimą yra gyvenantis su diabetu. Jie tikrai susipainioję žiniose apie maistingumą. Kai jie užduoda šį klausimą, pajaučiu beviltiškumą, nes jie tikisi, kad aš turiu greitai, paprastai padaryti - sugebėti atsakyti. Kaip norėčiau atsakymas būtų greitas ir paprastas. Aš praleidžiu daug laiko galvodama apie atsakymą, eksperimentuoja su atsakymais ir sutelkia išteklius, siekiant padėti kitiems atsakyti į šį esminį klausimą.

Mano ilgametę patirtis sako, kad tai ilgas kelias. Manau, kad diabetu sergantiems žmonėms, kurie ieško atsakymo," ką turėčiau valgyti?" turėtų pradėti atsakymas į keletą papildomų klausimų ir savistaba: Kokius vaistus Jūs vartojate? Kaip šie vaistai veikia jūsų cukraus kiekį kraujyje? Kaip dažnai jūs tikrinatės savo gliukozės kiekį kraujyje? Ar esate pasiruošęs išbandyti savo gliukozės kiekį kraujyje dažniau, jei reikia?

Ir toliau dar keletą klausimų: "Ar jums sudėtingai laikytis dietos, mankštintis, naudoti medikamentus, kad turėtumėt reikiamą gliukozės kiekį kraujyje? Ar esate pasiruošę vesti žurnalus apie šiuos dalykus, bent kelias dienas iš eilės kiekvieną mėnesį? Ar suprantate mokslinį metodą? Ar esate pasiruošęs mokytis ir studijuoti savo kūną taip, lyg būtumėte savo mokslo eksperimentas? Ką jūs jau žinote apie sporto mityba? Ar esate pasiruošęs sužinoti daugiau apie sporto mitybą sportininkams, kurie neturi diabeto, taip pat apie sportininkus, kurie serga diabetu? Ką jūs jau žinote apie pratybas ir apie diabeto valdymo poveikį? Ar norit daugiau sužinoti apie naudojimąsi ir diabeto valdymą? Ar esate pasiruošęs tikėti ir suprasti, kad, nors yra bendros veiklos gairės sporto mitybos ir diabeto valdymo klausimu, kiekvienas asmuo yra atskira institucija ir tai bus labai individualu?

Yra daugiau dalykų, kurios reikia apsvarstyti: Ar jums aišku, kokio lygio esate dabar? Ar turite fitneso ir pratybų tikslų? Ar žinote, kad mitybos reikalavimus keisite priklausomai nuo jūsų fitneso lygio, savo tikslų tinkamumo ir savo veiklos tikslų? Ar turite draugų ir šeimą, kurie jums padės siekti jūsų tikslų? Ar turite sporto trenerių ir medicinos paramą, siekiant padėti jums mokytis ir pasiekti savo tikslus?

Daug savistabos ir nemažai klausimų. Savo darbe esu profesionalus klausiantysis, užduodantis klausimus! Man patinka klausimai. Ir aš ypač norėčiau padėti žmonėms pasinerti į jų asmeninius atsakymus į šiuos klausimus. Šio straipsnio tikslas - bandysiu duoti jums kai kuriuos atsakymus: taip, kaip aš galiu atsakyti juos:

Šiais metais mano tikslas yra prarasti apie 10 svarų ne sezono metu, kuris eina nuo lapkričio iki balandžio 1d. Nuo balandžio prasidės mano kitas sezonas ir aš nebeskirsiu dėmesio svoriui, tačiau pereisiu į kitus mokymo ir veiklos būdas.

Pirma, dabar per svorio sezoną, mano veikla bus nuo 4 iki 6 valandų per savaitę. Aš planuoju savo pratybas vieną fizinėse pratybose, todėl nežiūrint mano valgomo maisto, sudeginsiu daigiau kalorijų mažiau. Aš taip pat kartą mano insulinas su šiuo procesu bus kitoks: mažas cukraus kiekis kraujyje, nes nebus papildomų kalorijų. Kitaip tariant, mažiau nei 60 ar 90 minučių trukmės sportavimas paprastai nereikalauja papildomų kalorijų, ypač jei prieš ar po valgio. Aš žinau apie svorio kritimą ir aš aktyviai konsultavausi su diabeto specialistu, kuris taip pat yra ir sporto dietologas. Per šį sezoną, jūs vis dar turite atkreipti ypatingą dėmesį į kalorijų ir maisto kokybę - tiesiog, jūs naudojate kalorijų rezultatus ne dėl svorio. Ši svarbi įžvalga vedė mane į sėkmingą svorio ir svorio išlaikymą jau keletą metų.

Kai sezonas prasideda balandžio 1 d., aš pamažu pradedu didinti valandas ir pradedu kiekvieną savaitę daryti aerobikos pratimus. Aš pradedu nuo 7 valandų iki 15 valandų. Mano veikla: 70,3 Triatlonas su „Laukinių" komanda. Lenktynės spalio 2 d. Ten aš plaukiu 1,2 km, važiuoju dviračiu 56 mylias ir bėgu 13 km. Viską tą pačią dieną. Per 7 valandas ir 35 min. Mano tikslas yra sumažinti 30 minučių. Manau, fitneso pagalba ir svorio programa aš galėsiu pasiekti šį naują tikslą.

Kaip man pavyksta padidinti mano pratybų seansus nuo vienos valandos iki 4 ir 5 ir, galiausiai, iki 7 ir 8 valandų? Mano dėmesys mitybai. Bendrosios gairės, kad seku ir naudoju nuo 30 iki 60 gramų angliavandenių per valandą. Aš pradėti valgyti iki plaukimo, dviračių arba bėgimo. Aš sveria 138 £ - tai yra apie £ 10 mažiau nei praėjusį sezoną.

Jums gali kilti klausimas, ką aš darau su insulinu? Na, tai yra puikus klausimas. Tiesą sakant, aš galvoju apie savo insuliną daug daugiau nei aš galvoju apie savo cukraus kiekį kraujyje. Mano tikslas yra įsitikinti, turiu tik teisę į insuliną vietoj kalorijų. Aš išnaudoju maksimalų efektyvumą ir išlaikau savo kraujyje idealus cukraus veiklos diapazoną. Užuot sutelkti dėmesį į cukraus kiekį kraujyje, kuris yra galutinis rezultatas, manau, kad reikia atkreipti dėmesį į kalorijas, sportuoti labiau nei į insuliną. Kai aš padariau šią permainas savo mąstyme, aš pasiekiau daug didesnį našumą.

Mano insulino strategijos įgyvendinimas priklauso nuo to, ką aš ketinu daryti. Jei aš ketina pratęsti sesijos daugiau nei 3 valandas, tada atsikeliu ir valau pusryčius prieš 3 valandas iki sesija prasidės. Tai padeda išvengti hipoglikemijos. Galiu naudoti insuliną padengti mano kcal / angliavandenių įgyvendinimo metu. Taigi, aš retai sumažinu savo bazinius tarifus daugiau nei 10 iki 20% fizinio krūvio metu.

Tikiuosi, kad truputį pažvelgėte į tai, kaip aš galvoju apie mitybos, diabeto ir mankštos naudą ir tai suteikia jums keletą įžvalgų, kaip jūs galite susitvarkyti su šiuo svarbiu klausimu. Žinau, kad tai iš tiesų yra gana sudėtinga, tačiau, kai jūs pasinersite ir pradėsite mokytis ir tyrinėti, jūs pamatysite, kad esate nuostabi. Jūsų kūnas yra unikalus ir neįtikėtinas ir labai įdomus! Diabetas tiesiog daro kai ką įdomiau. Šiek tiek daugiau prieskonių iš tikrųjų!
 
 


Diabeto dieta

 

Jei este sergantis diabetu, turite pripažinti, kad mityba yra gyvybiškai svarbi. Kadangi nėra jokių specifinių diabeto dietų, kurios duotų greitus rezultatus, yra daug maisto produktų, kurie palengvins diabeto ligą.

Pirmiausia esminis elementas yra tas, kad turėtų būti subalansuota mityba ir

tinkamas paciento gyvenimo būdas.

Tai dažnai naudingas šeimoms su diabetu sergančiais pacientais. Nes jiems sunku pajausti, kaip jie pažeidžia, valgydami vienus produktus neskirdami nuo kitų. ...

Diabeto dieta

Diabeto simptomai

 

Žinant diabeto simptomus galima ne tik pagerinti jūsų gyvenimo kokybę, bet taip pat gali išgelbėti jūsų gyvybę. ...

Diabeto simptomai

Diabeto pradžia

 

Cukrinis diabetas yra palyginti dažna liga JAV. ...

Diabeto pradžia

Natūralios priemonės kaip išvengti diabeto

 

Čia skelbiamos kai kurios prevencines priemonės, kurių pagalba išvengsite diabeto ir mirtinų diabeto komplikacijų. ...

Natūralios priemonės kaip išvengti diabeto

Diabetas ir vaistai

 

Cukraligė yra mitybos sutrikimas, kurio savybės yra nenormalus, per didelis gliukozės kiekis kraujyje, taip pat gliukozės perteklius šlapime. ...

Diabetas ir vaistai

Insulino šalutinis poveikis

 

Vėlyvojo diabeto stadijoj, pacientai negali išvengti insulino injekcijų, kurios vaidina svarbų vaidmenį gydant diabetą. ...

Insulino šalutinis poveikis

Kaip galima sumažinti diabetą?

 

Kaip galima sumažinti diabetą? ...

Kaip galima sumažinti diabetą?

Antro tipo cukrinis diabetas

 

Antro tipo cukrinio diabeto diagnozę galima aptikti jūsų galvoje. ...

Antro tipo cukrinis diabetas

2 tipo diabeto gydymą įtakoja sveika mityba ir aktyvus gyvenimo būdas

 

2 tipo cukriniu diabeto gydymas daro tam tikrą įtaką gyvenimo pokyčiams. ...

2 tipo diabeto gydymą įtakoja sveika mityba ir aktyvus gyvenimo būdas

Ką daryti jei diagnozavo 2 tipo diabetą?

 

Jums ką tik nustatė 2 tipo cukrinio diabeto diagnozę. ...

Ką daryti jei diagnozavo 2 tipo diabetą?

2 tipo diabeto diagnozavimas. Kada verta nerimauti?

 

Kaip gydytojai nustato, ar turite 2 tipo diabetą? ...

2 tipo diabeto diagnozavimas. Kada verta nerimauti?

Kokios priežastys lemia diabeto atsiradimą

 

Yra trijų tipų diabetas: 1 tipo (cukrinis diabetas), 2 tipo cukrinis diabetas ir gestacinis cukrinis diabetas. ...

Kokios priežastys lemia diabeto atsiradimą

Kokį poveikį diabetas daro jūsų organizmui

 

Diabetas pasireiškia tuomet kai paciento kraujyje kaupiasi didelis cukraus kiekis. ...

Kokį poveikį diabetas daro jūsų organizmui

1 tipo cukrinio diabeto simptomai

 

1 tipo cukrinis diabetas yra liga, kai organizmas negamina insulino, paverčiančio cukrų į energiją, reikalinga kasdieniniame gyvenime. ...

1 tipo cukrinio diabeto simptomai

Nėštumo diabeto priežastys, simptomai ir gydymas

 

Nėštumo diabetas yra diabeto forma nuo kurios kenčia nėščios moterys. ...

Nėštumo diabeto priežastys, simptomai ir gydymas

2 tipo diabeto stebėjimas

 

Gliukozės kiekio kraujyje stebėjimas yra kaip tik tai, ką gydytojas turėtu pirmiausiai padaryti, kad ištirtu ar jūs nesergate 2 tipo cukriniu diabetu. ...

2 tipo diabeto stebėjimas

2 tipo diabeto gydymo funkcijos

 

Mes visi žinome, kad insulino injekcijos yra pagrindinis diabeto gydymo būdas, bet taip pat yra kitų galimybių ir priemonių, kurias galėtume pasirinkti. ...

2 tipo diabeto gydymo funkcijos

Nėštumo diabeto priežastys

 

Yra trys cukrinio diabeto tipai: 1 tipo, 2 tipo ir nėštumo diabetas. ...

Nėštumo diabeto priežastys

Patarimai diabetu sergantiems pacientams

 

Cukrinis diabetas yra lėtinė liga, kai gliukozė nekonvertuojama į energiją. ...

Patarimai diabetu sergantiems pacientams

Diabeto požymiai

 

Diabetas yra liga kai organizmas negamina insulino (tipas 1) arba negamina pakankamai insulino arba organizmas negali pasisavinti insulino (2 tipas) ir sureguliuoti gliukozės kiekio kraujyje. ...

Diabeto požymiai

Diabeto tipai ir gydymas

 

Kas yra diabetas? ...

Diabeto tipai ir gydymas

2 tipo diabeto dietos patarimai

 

Nustatyti mitybos valgiaraštį yra būtina pacientams sergantiems 2 tipo cukriniu diabetu. ...

2 tipo diabeto dietos patarimai

Diabetinė retinopatija

 

Cukrinis diabetas sukelia kraujagyslių komplikacijas, sukeldama pavojų inkstams, kraujagyslėms, nervams, o ypač tinklainei. ...

Diabetinė retinopatija

Diabeto klasifikacija

 

Cukrinis diabetas yra sunki, didelę mirtingumo riziką turinti liga. ...

Diabeto klasifikacija

Diabeto priežastys ir dietinis diabeto gydymas

 

Diabetas yra liga, kai mūsų kūnas negamina pakankamai arba negali gerai pasisavinti hormono insulino. ...

Diabeto priežastys ir dietinis diabeto gydymas
Submit your website
Gain SEO freedirecto
rysubmit.com
how to make money
online
trading
binary options
binary options
trading

online
check make money
using your home
computer
click geld im
internet
verdienen
tin tuc - chuyen la
the gioi, anh nghe
thuat, anh dep
how to make money
from internet
fast
and cool.
earn money online
how to
make money
top seriös im
internet geld
verdienen
ways make money fast
online.
Right now.
Antspaudai