Epilepsija

Autizmas

Autoimuninės ligos

Alzheimerio liga

Plaukų slinkimas

Kosulys, bronchinė astma

Gerklės skausmas

Klausos problemos

Hemorojus

Nemiga

Ligų diagnostika

Įdomūs straipsniai

Katalogas > Garso terapijos taikymas

 

Katalogas > Garso terapijos taikymas Garso terapija

Gyvename mokslo ir technikos revoliucijos amžiuje. Technologinė pažanga pailgino darbo dieną, tačiau poilsiui skirtas laikas gerokai sutrumpėjo. Gyvenimo tempas kasmet didėja. Nebelieka laiko laisvalaikiui be telefonų, televizijos ar kitos technikos. Informacijos srautas veikia mūsų sveikatą ir gyvybingumą, mes vis dažniau jaučiamės įsitempę ir nelaimingi. Visa tai kelia nuolatinį stresą, galintį palaužti fiziškai ir dvasiškai.

Organizmas, veikiamas nuolatinio streso, ilgainiui praranda savo natūralią savybę atsipalaiduoti ir grįžti į ramybės būseną. Galvoje nuolat sukasi mintys apie problemas, jų sprendimo būdus, padarinius ir t.t.

Viso to kaina - širdies ir kraujagyslių ligos, virškinimo sutrikimai, mitybos sutrikimai, depresija, nerimas, imuniteto susilpnėjimas, nesaikingas alkoholio, nikotino vartojimas ir t.t.

NAMASTE CENTRAS žmonėms išvargintiems streso, siūlo išmėginti poilsio krėslą, kurio veikimo principas pagrįstas gydomąja garso galia. Įrengime sumontuota speciali patentuota įranga, kuri garsą paverčia į mechaninius virpesius ir taip padeda žmogui greitai atsipalaiduoti.

Šios procedūros metu muzika per klausos organus teigiamai veikia mūsų smegenis. Muzika per mechaninius virpesius veikia tiesiogiai kiekvieną kūno ląstelę. Tai suteikia kūnui naujų pojūčių, masažuoja kiekvieną kūno dalelę ir atpalaiduoja energiją, susikaupusią įtampos paveiktuose audiniuose.

Jeigu Jūs norite išspręsti problemas, sukoncentruoti mintis rekomenduojame rinktis muziką iš susikaupimui (Focus) skirtos muzikinių įrašų grupės. Šios kategorijos kūriniai skatina mąstymą.

Jeigu Jūs norite išmokti valdyti stresą rekomenduojame rinktis muziką iš energijai atgauti (Energize) skirtos muzikinių įrašų grupės. Šios kategorijos kūriniai skirti „užsipumpuoti energija“ pasiruošti konkrečių užduočių vykdymui.

Jeigu Jūs norite tiesiog atsipalaiduoti ir pailsėti rekomenduojame rinktis muziką iš atsipalaidavimui (Wellbeing) skirtos muzikinių įrašų grupės. Šioje kategorijoje surinktų kūrinių poveikis siejamas su regeneracija, giluminiu atsipalaidavimu, poilsiu, resursų atstatymu.


Daugiau informacijos: http://www.namastecentras.lt/
 
 


Katalogas > Kūno negalavimų gydymas

 

Masažai

REBALANSAVIMAS
Rebalansavimas – tai kūno terapija. Ji žingsnis po žingsnio sugrąžina mus į kūną bei padeda atkurti harmoningą pusiausvyrą tarp kūno, proto ir jausmų. Šis metodas jungia kūno būklės nustatymą, gilų, lėtą raumenų masažą ir tempimą, sąnarių atpalaidavimo technikas. Jis leidžia sąmoningai pajusti tai, kas slypi mūsų kūne, atsiverti naujai patirčiai, gilesniam savęs suvokimui ir spontaniškumui.
Žmogaus kūnas nieko nepamiršta. ...

Katalogas > Kūno negalavimų gydymas
Submit your website
Gain SEO freedirecto
rysubmit.com
how to make money
online
trading
binary options
binary options
trading

online
check make money
using your home
computer
click geld im
internet
verdienen
tin tuc - chuyen la
the gioi, anh nghe
thuat, anh dep
how to make money
from internet
fast
and cool.
earn money online
how to
make money
top seriös im
internet geld
verdienen
ways make money fast
online.
Right now.
Antspaudai