Epilepsija

Autizmas

Autoimuninės ligos

Alzheimerio liga

Plaukų slinkimas

Kosulys, bronchinė astma

Gerklės skausmas

Klausos problemos

Hemorojus

Nemiga

Ligų diagnostika

Įdomūs straipsniai

Astma

 

Astma Astma yra lėtinė plaučių liga, kuri „uždega“ ir siaurina kvėpavimo takus. Astma pasireiškia nepriklausomai nuo amžiaus. Visi žmonės, kurie serga astma turi tokius simptomus: švokštimą, kosulį, krūtinės spaudimą, dusulį. Kita vertus, pajutę šiuos simptomus dar nereiškia, kad sergate astma.

Kai kurie aplinkos veiksniai gali sukelti arba pabloginti astmą. Pavyzdžiui, pagrindiniai alergenai gali būti: gamtiniai (dulkės, gyvūnų kailis, tarakonai, pelėsiai, žiedadulkės, žolės ir gėlės), cheminiai (vaistai, pavyzdžiui, aspirinas ar kiti nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo) dirgikliai (cigarečių dūmai, oro tarša, cheminės medžiagos ar dulkės, jų junginiai, purškikliai), sulfitai naudojami maisto produktų ir gėrimų gamyboje, virusinės viršutinių kvėpavimo takų infekcijos ir sveikatos sutrikimai, tokie kaip sloga, gastroezofaginio refliukso ligos.

Bronchų astmos simptomai: švokštimas, kosulys, krūtinės spaudimas ir dusulys kartojasi periodiškai. Kosulys dažnai vargina naktį arba anksti ryte. Šie simptomai gali dirginti jus. Jie gali būti varginantys ir pakankamai apribojantys jūsų kasdienį gyvenimą.

Plaučių funkcijos tyrimai, kartu su fiziniais tyrimais ir medicininė istorija, yra geriausias būdas diagnozuoti astmą. Gydytojas išrašo pažymą apie ligos sunkumo lygį. Tai priklauso nuo to ji yra su pertrūkiais, lengva, vidutinio sunkumo ar sunki. Jūsų sunkumo lygis lems kokio gydymo turite imtis. Jus turite konsultuotis su astmos specialistu. Mažiems vaikams astmą gali būti sunku diagnozuoti.

Astma yra gydoma dviejų rūšių vaistais: ilgalaikiais ir turinčiais greitą poveikį. Ilgalaikiai vaistai sumažina kvėpavimo takų uždegimą ir padeda išvengti kitų astmos simptomų.

Gydymas inhaliuojamaisiais kortikosteroidais šiandien yra priimtiniausias. Inhaliatorius leidžia vaistams patekti tiesiai į jūsų plaučius. Jeigu sergate sunkia astma, gali tekti vartoti kortikosteroidų tabletes. Ilgalaikiai kontrolės vaistai gali sukelti šalutinį poveikį.

Pasikonsultuokite su savo gydytoju apie šių šalutinį poveikį ir pasiteiraukite apie priemones ir būdus kaip jo išvengti.

Astmos gydymas gali tik kontroliuoti šią ligą. Gera astmos kontrolė padės išvengti simptomų, tokių kaip kosulys ir dusulys, sumažinti neigiamą vaistų poreikį ir išvengti sunkių astmos priepuolių.

Nors astmos negalima išgydyti visiškai, tačiau dauguma žmonių, kurie serga astma gali valdyti ligą, gyventi normalų, aktyvų gyvenimą.
 
 


Vandens sukeltos ligos

 

Kas 20 sekundžių, pasaulyje miršta vaikas nuo su vandeniu susijusių ligų. Ši statistika kelia nerimą. Pirmaujanti vaikų mirties priežastis yra liga, žinoma kaip viduriavimas. Kiekvienais metais, ji nusineša daugiau nei 1,4 milijoną vaikų gyvybių. Iš šių vaikų, 90 procentų yra mažesni nei penkerių metų amžiaus ir daugelis jų iš trečiojo pasaulio šalių. ...

Vandens sukeltos ligos

Vaikai aktyvumo svarba

 

Kiekvienas normalus vaikas turėtų gyventi aktyvų gyvenimo būdą, būti neramus ir energingas visą dieną. ...

Vaikai aktyvumo svarba

Kaip išvengti vaikų antsvorio

 

Šiandien vis daugiau tėvų būgštauja dėl savo vaikų svorio. ...

Kaip išvengti vaikų antsvorio

Ar vaikai turėtų nešioti akinius nuo saulės

 

Visada yra gera naujiena vaikams, kai prasideda vasaros atostogos. ...

Ar vaikai turėtų nešioti akinius nuo saulės

Joga vaikams

 

Joga yra viena iš geriausiai formą palaikančių pratimų, kurie naudojami gauti suderinta gydymo nauda žmonių sveikatai. ...

Joga vaikams

Nutukę žmonės pas gydytojus lankosi dažniau nei rūkaliai

 

Remiantis BBC pranešimais teigiama, kad antsvorį turintys žmonės (įskaitant antsvorį turinčius vaikus) turi didesnę tikimybę lankytis pas savo šeimos gydytoją nei tie žmonės kurie rūko. ...

Nutukę žmonės pas gydytojus lankosi dažniau nei rūkaliai

Probiotikų nauda po antibiotikų

 

Visi tėvai yra susipažinę su antibiotikais. ...

Probiotikų nauda po antibiotikų

Dantų priežiūra

 

Žmonės dažnai nekreipia daug dėmesio į savo dantų sveikatą, nes dažniausiai susiduria su kitomis ligomis, kurios turi rimtesnių padarinių. ...

Dantų priežiūra

Faktai apie vaikų sveikatą

 

Pasak Pasaulio sveikatos organizacijos, motinos turėtų maitinti krūtimi kūdikius nuo pirmos valandos po gimimo iki 6 mėnesiu amžiaus. ...

Faktai apie vaikų sveikatą

Pasyvus rūkymas

 

Ar jūs gyvenate namuose su rūkaliais? ...

Pasyvus rūkymas

Vaikų regėjimo problemos mokykloje

 

Regėjimas vaidina svarbų vaidmenį vaikams bendraujant ir mokantis. ...

Vaikų regėjimo problemos mokykloje

Alergija maistui

 

Maždaug 5 procentai visų JAV vaikų, ir daugiau kaip 10 procentų visų suaugusiųjų turi alerginę reakciją į tai, ką jie valgo. ...

Alergija maistui

Vaikai ir vėžys

 

Vėžys yra viena iš labiausiai pavojingų žmonijai žinomų ligų. ...

Vaikai ir vėžys

Vaikus lavinantys žaislai

 

Mes gyvename laikais, kai vaikai visą dieną žiūri televizorių ir žaidžia kompiuterinius žaidimus. ...

Vaikus lavinantys žaislai
Submit your website
Gain SEO freedirecto
rysubmit.com
how to make money
online
trading
binary options
binary options
trading

online
check make money
using your home
computer
click geld im
internet
verdienen
tin tuc - chuyen la
the gioi, anh nghe
thuat, anh dep
how to make money
from internet
fast
and cool.
earn money online
how to
make money
top seriös im
internet geld
verdienen
ways make money fast
online.
Right now.
Antspaudai