Epilepsija

Autizmas

Autoimuninės ligos

Alzheimerio liga

Plaukų slinkimas

Kosulys, bronchinė astma

Gerklės skausmas

Klausos problemos

Hemorojus

Nemiga

Ligų diagnostika

Įdomūs straipsniai

Katalogas > Savęs pažinimo žaidimas

 

Katalogas > Savęs pažinimo žaidimas Transformacijos žaidimas

Tai, ko Jūs dar neesate bandę! Šis unikalus žaidimas siūlo pažvelgti naujomis kryptimis, leidžia atrasti naujus būdus kaip pasiekti tikslą ir nukreipia teisinga linkme siekiant permainų bei pasikeitimų. Nuodugni kelionė pokyčių link yra pilna suvokimų, kliūčių ir stebūklų. Pasisemkite supratimo ir išsigydykite skaudulius žengdami į priekį per fizinę, emocinę, protinę ir dvasinę sferas. Tai efektyvus būdas išspręsti svarbias problemas, konfliktus ir kūrybingai sustiprinti santykius. Paprasta žaisti kiekvienam be jokio specialaus pasiruošimo.

Kas yra Transformacijos žaidimas?

Transformacijos žaidimas yra stalo žaidimas, skirtas 2-4 žmonėms, sukurtas prieš 30 metų Fidhorn Fondo – tarptautinės bendruomenės ir mokyklos. Tai galingas interaktyvus įrankis, padedantis suprasti kaip žaidžiate savo gyvenimą. Jis parodo, kokius išgyvenimus susikuriate, kaip į juos reaguojate ir kaip galite pakeisti savo atsaką, kad išnaudoti didžiausią potencialą ir pasiekti savo tikslus. Bežaisdamas žaidimą, daugiau sužinosite apie savo asmenines stiprybes ir apribojimus, kuriuos susikuriate. Apmokytas ir patyręs žaidimo pagalbininkas padės susiorientuoti savo įžvalgose ir paskatins imtis veiksmų, kurių galbūt realiame gyvenime būtų sunku imtis, tačiau šis žaidimas leis tai padaryti su parama ir aiškumu.

“Viena žaidimo partija ir aš sugebėjau kibti į naują, ženkliai daugiau žadančią veiklą.” Jūratė

Kodėl aš turėčiau jį žaisti?

Žmonės dažniausiai imasi Transformacijos žaidimo būdami savo gyvenimo kryžkelėje, svarbių pokyčių akivaizdoje arba kai jie jaučiasi užstrigę ir nori rasti būdą judėti pirmyn. Transformacijos žaidimas siūlo būdą pažiūrėti į savo dilemą iš kitos perspektyvos ramiai apmąstant, dalijantis ir išklausant patarimų. Žaidimas siūlo įkvepiančią, saugią grupinę aplinką, kurioje bendradarbiavimas ir dalijimasis yra labai skatintinas. Jis labai kruopščiai atspindi Jūsų gyvenimą, pasiūlydamas aiškų grįžtamąjį ryšį ir tikslias įžvalgas, kurios gali padėti. Dėka nedidelio vienu metu žaidžiančių žaidėjų skaičiaus, gausite daugiau nei pakankamai asmeninio dėmesio bei paramos.

“Tai rimtas įrankis pokyčiams įkvėpti. Jis viršijo visus mano lūkesčius – aš gavau labai vertingų įžvalgų ir praktinių idėjų.” Benas

Kokias problemas galima spręsti žaidimo metu?

Praktiškai bet kokia problema gali būti išspręsta žaidimo metu. Svarbiausia, išreikšti savo problemą kaip ketinimą kažko imtis, pavyzdžiui: “Aš ketinu atsikratyti streso susijusio su mano darbu”. Bendruoju atveju šis žaidimas gali būti panaudotas:
o Siekiant išgryninti ir išspręsti svarbias asmenines problemas
o Išsiaiškinti streso veikimo principus ir atsikratyti neproduktyvių įpročių
o Atskleisti, išnagrinėti ir išlaisvinti naujas galimybes Jūsų gyvenime
o Išspręsti tarpasmeninių santykių konfliktus
o Suvaldyti pokyčius – sveikatos, karjeros, vedybinio gyvenimo ar santykių
o Pasiekti didesnį atsipalaidavimą, balansą ir dvasios ramybę kasdieniame gyvenime
o Pašalinti kliūtis spontaniškumui, sėkmei ir pasitenkinimui
o Gauti meilės, įkvėpimo ir palaikymo savo gyvenimo kelyje
o Pakeisti baimes ir iššūkius naujomis įžvalgomis
o Nedelsiant gauti kryptį sekantiems Jūsų žingsniams

Trukmė: apie 4val.

Daugiau informacijos: http://www.namastecentras.lt
 


Dantų balinimas namuose

 

Jei norite nebesigėdyti nepatraukliais dantimis, turėtumėte pabandyti dantų balinimą namuose. Priemonės, kurias rasite namie, gali padėti Jūsų dėmėtus dantis paversti šviesesniais vos per kelias savaites.

Yra kelios priežastys, kodėl Jūsų dantys laikui bėgant gali tapti nepatrauklios išvaizdos. Pagrindinės jų – dažnas kavos, arbatos ir kitų gėrimų vartojimas, rūkymas. Prasta Skaityti toliau

Dantų balinimas namuose

Katalogas > Gera savijauta kasdien

 

Sveikatingumo koučingo seminarai

Jau esate perskaitę dešimtis knygų, matę įvairiausių televizijos laidų ir dalyvavę daugelyje seminarų bei mokymų, bet vis nepavyksta savo žinių paversti norimais pokyčiais? ...

Katalogas > Gera savijauta kasdien
Submit your website
Gain SEO freedirecto
rysubmit.com
how to make money
online
trading
binary options
binary options
trading

online
check make money
using your home
computer
click geld im
internet
verdienen
tin tuc - chuyen la
the gioi, anh nghe
thuat, anh dep
how to make money
from internet
fast
and cool.
earn money online
how to
make money
top seriös im
internet geld
verdienen
ways make money fast
online.
Right now.
Antspaudai