Epilepsija

Autizmas

Autoimuninės ligos

Alzheimerio liga

Plaukų slinkimas

Kosulys, bronchinė astma

Gerklės skausmas

Klausos problemos

Hemorojus

Nemiga

Ligų diagnostika

Įdomūs straipsniai

Dantų balinimas namuose

 

Dantų balinimas namuose Jei norite nebesigėdyti nepatraukliais dantimis, turėtumėte pabandyti dantų balinimą namuose. Priemonės, kurias rasite namie, gali padėti Jūsų dėmėtus dantis paversti šviesesniais vos per kelias savaites.

Yra kelios priežastys, kodėl Jūsų dantys laikui bėgant gali tapti nepatrauklios išvaizdos. Pagrindinės jų – dažnas kavos, arbatos ir kitų gėrimų vartojimas, rūkymas. Prasta burnos higiena yra puiki priežastis, kodėl Jums reikėtų pabandyti dantų balinimą namuose.

Pirmas patarimas – dantų balinimas priemonėmis, randamomis namuose. Yra daugybė išeičių, norint pašalinti varginančias dantų dėmes. Daugiausiai produktų, galimų naudoti, gali būti randami čia pat – virtuvėje – kas leidžia be didelių pastangų pasirūpinti savo dantimis.
Pavyzdžiui, kepimo sodos, acto ir druskos mišinys gali būti puiki priemonė dantų dėmių pašalinimui. Taip pat į šį mišinį gali būti įtraukiamas vandenilio peroksidas, kuris yra gera balinimo priemonė, tačiau tai gali sukelti dantų jautrumą.

Antras patarimas – vaisiai. Jūs turbūt nustebsite, tačiau ir vaisiai gali balinti dantis. Paprasčiausiai sutrinkite tris braškes prieš naudojant jas kaip pastą Jūsų dantų balinimui. Kitas efektyvus vaisius, kurį galite panaudoti – apelsinas. Viskas, ką reikia padaryti, tai nulupti žievę ir kasdien dantis įtrinti apelsinu. Rezultatai bus matomi jau maždaug po savaitės, tad šis pasiūlymas yra labai veiksmingas.

Trečias patarimas –tradiciniai dantų balinimo namuose produktai. Jūs taip pat galite naudoti tradicinius būdus – pirktines balinimo juosteles ir plokšteles, kurias galėsite naudoti komfortabiliai – namų sąlygomis. Jūs netgi galite paprašyti patarimo savo burnos gydytojo, nurodysiančio konkretų protuktą Jūsų dantims.

Dantu balinimas namų aplinkoje gali Jūsų nepatrauklius dantis paversti baltesniais vos per kelias savaites. Vietoj kelionių pas burnos gydytoją, Jūs galite praleisti kelias minutes savo laiko gaminant priemones dantų balinimui kasdieniniam naudojimui. Kas pasakė, kad Jūs turite išleisti daugybę pinigų tam, kad susigrąžinti sveikus ir baltus dantis? Pabandykite dantų balinimą namuose ir pamatysite rezultatą patys.
 


Katalogas > Gera savijauta kasdien

 

Sveikatingumo koučingo seminarai

Jau esate perskaitę dešimtis knygų, matę įvairiausių televizijos laidų ir dalyvavę daugelyje seminarų bei mokymų, bet vis nepavyksta savo žinių paversti norimais pokyčiais? Galbūt, nesate tikri nuo ko pradėti, kai norite keisti savo dabartinį gyvenimą į sveikesnį, pilnavertiškesnį ir prasmingesnį? Dingo gyvenimo džiugesys? Pašlijo sveikata? Regis, visko užtenka, tačiau vargina sudėtingi santykiai šeimoje? ...

Katalogas > Gera savijauta kasdien

Katalogas > Savęs pažinimo žaidimas

 

Transformacijos žaidimas

Tai, ko Jūs dar neesate bandę! ...

Katalogas > Savęs pažinimo žaidimas
Submit your website
Gain SEO freedirecto
rysubmit.com
how to make money
online
trading
binary options
binary options
trading

online
check make money
using your home
computer
click geld im
internet
verdienen
tin tuc - chuyen la
the gioi, anh nghe
thuat, anh dep
how to make money
from internet
fast
and cool.
earn money online
how to
make money
top seriös im
internet geld
verdienen
ways make money fast
online.
Right now.
Antspaudai